fbpx

Рожеві єдінорожки та райдужки? Ні. Трішки про ситуацію

Війна – важкий та переломний час для кожного з нас. 24 лютого змінило кожного з нас. Наше життя розділилося на «до» та «після». Календарні дні, як такі, перестали існувати –  залишився лише відлік важких днів до нашої Перемоги. Кожен день приносить нових Героїв, посилає нові випробовування та змушує кожного з нас робити доленосний вибір. За ці дні, як ніколи, українці стали рідними, об’єднанні бажання перемогти ворога, колаборантів, зрадників і повернути своє. Це час, у якому міцно переплелися добро та зло, світло і темрява, трагічне, героїчне та й комічне одночасно. 

Кожен переживає війну на своєму фронті. Нам теж живеться нелегко, адже проросійські групи одразу ж почали писати негатив та погрози. «Всем Калининградом испортим вам жизнь» стало для нас нормою. Були  випадки коли наш сайт навіть блокували. Але це не заважає нам і далі працювати. Заради України це можливо стерпіти. 

А терпіти дійсно є що. Ми постійно потерпаємо від погроз зі сторони ворога. Ось приклад того, з чим приходиться стикатись:  

Ворог намагається атакувати зі всіх боків, хакерські атаки вже звична тема. Інколи навіть бувають погрози. От недавно вимагали зробити роботу безкоштовно, бо у разі нашої відмови наставлять нам велику кількість негативних відгуків, що вдарить по репутації. Тож важливо: З КЛІЄНТАМИ З ОРКОСТАНУ МИ НЕ ПРАЦЮЄМО за будь-якої умови!

DDoS-атаки, коли на атаковані сервери миттєво обрушується величезна кількість запитів, що виводять їх з ладу, – один з найбільш простіших і недорогих інструментів в арсеналі кіберзлочинців якими вони користуються досить часто. 

Ми не такі одні. На початку війни зарубіжні кіберспеціалісти відзначали координованість дій військових та хакерів. Наприклад, 1 березня росія обстріляла ракетами київську телевежу, що призвело до зупинки телевізійного мовлення. Водночас росіяни здійснили кібератаку по Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення. Важливо бути єдними і разом боротись з ворогом, підтримуючи ворога!

Кіберстратегія українських сил стала великою несподіванкою для світу. До цього часу росія мала перевагу, оскільки на її боці були найвідоміші групи APT. Проте Україна сформувала потужну кіберармію за лічені дні.

У перші дні війни ІТ-армія налічувала 175 тис добровольців з усього світу: від білих хакерів та хактивістів до представників таких технологічних компаній як SpaceX Ілона Маска. Навіть всесвітньовідомі Anonymous Collective виступили на боці України, пообіцявши діяти проти росії в кіберпросторі.

У цей же час українці на підпільних форумах закликали допомогти захистити український кіберпростір. Канал досі активний і налічує близько 262 тис учасників. Зараз там публікуються успішні атаки, здійснені проти росії. Захищатись від агресії ворога важко, але реально. Ми намагаємось захищатись і боротись зі злом як можемо. 

Ми дійсно дуже любимо свою державу, і як можемо боремось з ворогами на інформаційному фронті.  Допомога ЗСУ – одна з наших місій. Потреби ЗСУ сьогодні життєво важливі для нашого суспільства. Від єдності народу, фінансової та моральної підтримки, волонтерської діяльності також залежить результат війни. Україна вже показала приклади феноменальної допомоги Збройним Силам, коли за декілька діб збиралися колосальні суми на військові потреби. Ми не лишаємось осторонь суспільно-важливих проблем та займаємо активну позицію у питаннях допомоги ЗСУ. Працюємо для того, щоб допомагати!

Українські донати неспинні, небайдужі вже більше року працюють на потреби армії, і ми є серед тих, хто долучився до збору коштів. Кожен українець — справжній тил ЗСУ. Працюємо для того щоб  вдалося придбати вкрай необхідну техніку та стати на крок ближчими до Перемоги. Сподіваємося, що всі передані речі допоможуть нашим воїнам відбити ворога з нашої землі та принести країні мир.

Не працювати з російськими  замовниками – справа принципу та наш вибір! І насправді це дається не легко. Своїм ніколи не відмовим! Своїх ніколи не кинемо!  Намагаємось допомагати кожному українцю та пропонуємо знижки.  Намагаємось бути на зв’язку 24 на 7. Ви важливі для нас і цінні!

Предыдущая
Retention маркетинг
Следующая
Рожеві єдінорожки та райдужки? Ні. Трішки про ситуацію